Zespół Mozilla User Experience Research poszukuje developerów zajmujących się pisaniem mobilnych aplikacji webowych, którzy mieszkają lub pracują w Warszawie. Badanie będzie płatne, potrwa około dwie godziny i będzie miało znaczny wpływ na rozwój UX w Mozilli.

Mozilla UX


By zapisać się na listę chętnych wystarczy wypełnić krótką ankietę, która nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych kilka osób, które wezmą udział w badaniu - odpowiedni pracownik Mozilli skontaktuje się z tymi osobami w celu dogadania szczegółów. Deweloperzy, którzy przejdą całe badanie otrzymają wynagrodzenie w wysokości 415 PLN. Idealnymi kandydatami będą osoby, które znajdą czas w okolicach 23-28 marca (weekend przed lub po także wchodzi w grę) tego roku i wezmą udział w dwugodzinnym badaniu we własnym domu lub pracy w Warszawie.

Wywiad będzie nagrywany, ale zostanie użyty tylko i wyłącznie do wewnętrznych badań Mozilli. Wybór miejsca pracy (biuro lub dom) jest istotny z punktu widzenia kompleksowego zbadania nie tylko tego, co dana osoba ma do powiedzenia ale także całego otoczenia i środowiska pracy, które ma na nią wpływ. Co ważne: nie musisz korzystać z produktów Mozilli, by wziąć udział w badaniu - osoby niezainteresowane lub zniechęcone do Mozilli także będą cennymi rozmówcami. Twoja opinia będzie miała duży wpływ na poprawienie efektów pracy wielu różnych działów Mozilli i kierunek rozwoju produktów fundacji w przyszłości. Podobne badanie odbędzie się równolegle w San Francisco.

Podziel się tym ogłoszeniem jeśli znasz kogoś, kto pasuje do opisu i chętnie wziąłby udział w badaniach.