Meet.js Summit, czyli front-endowa konferencja podsumowująca spotkania meet.js w wielu miastach Polski zawita za miesiąc do Poznania. To tam ponad dwa i pół roku temu pojawiłem się po raz pierwszy przed większą publicznością.

meet.js SummitPo pierwszym Summicie w 2012 roku w Poznaniu i drugim w 2013 w Gdańsku, trzecia konferencja wraca do Poznania i odbędzie się już 27 września w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej przy ulicy Kutrzeby 10. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a bilety w kilku partiach będą pojawiać się już od czwartku. Spodziewać się można około 300 osób, w tym czołówkę polskiego front-endu, więc warto zainteresować się tym wydarzeniem. Jeśli ktoś chciałby wystąpić w roli prelegenta, to ma czas na zgłoszenie swojej prezentacji do 7 września. Szczerze polecam, bo można podzielić się wiedzą z innymi, zebrać sporo doświadczenia i pokazać się w polskiej społeczności.

Ps. Jak już jesteśmy przy Meet.js, to warto także wspomnieć o nadchodzącym meet.js Warszawa, który odbędzie się 28 sierpnia w Laboratorium EE. Ja też tam będę i opowiem co nieco o minifikacji gier HTML5 - wiedza, która może się przydać dla wszystkich chcących wziąć udział w konkursie js13kGames.