Piąta rocznica powstania meet.js zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji już w połowie marca w Warszawie spotkamy się na kolejnej edycji Summitu.

Meet.js Summit

Meet.js Summit 2016 odbędzie się w stolicy w sobotę 19 marca w kinie Luna, które pomieści aż 350 developerów zainteresowanych technologiami front-endowymi.

Curly Brackets

Nowością w tym roku jest konkurs na nagrodę Curly Brackets za najlepsze wystąpienie podczas dotychczasowych edycji Meet.js Summit - do wyboru jest sporo ciekawych wystąpień, więc zachęcam do głosowania. Prelegenci na pewno się ucieszą jeśli docenicie ich tematy.

Minikonkurs - wygraj bilet

Zainteresowanie konferencją było tak duże, że wszystkie bilety rozeszły się w kilka godzin. Jeśli udało Ci się zdobyć jeden z nich, to jesteś szczęściarzem. Dla pozostałych mam małą zabawę: na stronie konferencji razem z Damianem Wielgosikiem ukryliśmy specjalny adres, na który należy wysłać wiadomość e-mail, by wygrać jeden darmowy bilet. Podpowiedzią niech będzie poniższe stwierdzenie:

Sięgnij pamięcią do zamierzchłych czasów i odnajdź czwarty poziom wtajemniczenia.

Co ważne: kto pierwszy, ten lepszy - czas start!

Edit: Bilet jako pierwszy odnalazł Kamil Rudnik - gratulacje! Konkursowy e-mail był tytułem słowa CSS4 w opisie mojej prezentacji z 2012 roku.