Czas odkurzyć nieco bloga i zaproponować tym, którzy tu jeszcze zaglądają jedyną i niepowtarzalną okazję - nauki tworzenia gier HTML5 ze mną w roli głównej. Warsztat odbędzie się już 20 listopada w Warszawie.

Gamedev.js Warsztat

Tworzenie gier HTML5 - od pomysłu do realizacji; zajrzyjcie na stonę wydarzenia, jeśli chcecie poznać szczegóły. Całość jest pod szyldem Gamedev.js, z organizacją pomaga mi Grzegorz Bagrowski, a miejsce w siedzibie Avivy oraz wsparcie logistyczne oferuje Van Anh Dam z Fundacji Girls Code Fun organizującej spotkania Koła Programistek Miejskich. Ja poprowadzę część dotyczącą programowania, a przede mną gościnnie pojawi się Nikola Adamus i opowie o projektowaniu gier - niekoniecznie komputerowych.

Ceny biletów chcieliśmy ustalić na jak najniższym poziomie - tak, by nie być na tym stratnym, ale jednocześnie zapewnić Wam jak najlepsze warunki, a przy okazji zmierzyć także zainteresowanie takim tematem. Pierwsze 5 sztuk early bird kosztują jedynie 59 PLN, a normalne to wydatek 79 PLN - jak za cały dzień warsztatu w gronie ekspertów, z obiadem i przekąskami to chyba rozsądna cena.

Czy będzie to pierwszy warsztat z wielu? Gdzie i w jakiej formie może nastąpić kontynuacja? Ciężko powiedzieć - zobaczymy jakie będzie zainteresowanie, po wydarzeniu na pewno będziemy mądrzejsi. Jeśli więc jesteś zainteresowany nauką projektowania gier i wprowadzeniem do tworzenia gier HTML5 z frameworkiem Phaser, chcesz łatwo i przyjemnie wchłonąć wiedzę na ten temat, to kup bilet i przyjdź!