Damian Wielgosik wrócił z wakacji i uruchomił stronę JavaScript.pl, której domenę zakupił jakiś czas temu. Dzięki tej inicjatywie będziemy mieli w polskim internecie miejsce dedykowane językowi JavaScript, w którym znajdziemy przydatne informacje, artykuły czy małe fragmenty kodu z kilkuzdaniowym opisem.

JavaScript.plCóż mogę dodać - zapraszam do wpisu na Ferrante.pl, gdzie dowiesz się o projekcie nieco więcej od samego autora, odwiedzenia repozytorium na GitHubie i wysłania kilku pull requestów, no i przede wszystkim wizytę na JavaScript.pl w celu ogarnięcia wiedzy i zapoznania się z projektem.

Tak patrząc na start JavaScript.pl mam w głowie wizję FrontStart.pl i zastanawiam się co z tym zrobić. Do końca tego roku chciałbym zrealizować ten projekt, nie wiem tylko czy to ma w ogóle sens, czy się rozkręci, czy znajdzie chętnych do czytania i wspierania, a może wystartuje i szybko umrze jak Setlista.pl. Nie zaszkodzi spróbować, może wypali jak js13kGames. Lepiej przejechać się na kilku projektach i w końcu trafić w dziesiątkę, niż wywalać wszystko do kosza i narzekać na innych.

No, ale koniec tego biadolenia, zapraszam do odwiedzania JavaScript.pl i dodawania własnych treści!