Uprzedzając uszczypliwe komentarze: tak, wiem - bilety na meet.js Summit są darmowe. Co nie zmienia faktu, że wszystkie rozeszły się w ciągu kilku dni od daty ich udostępnienia, a mnie osobiście już kilka osób pytało, czy nie dałoby się czegoś zrobić, żeby wejść w posiadanie wspomnianych biletów. Teraz pojawia się taka okazja.

meet.js SummitKonkurs będzie szybki i przyjemny, a pytanie jak zwykle banalnie proste. Chodzi o to, by każdy mógł zdobyć bilet bez zbędnego wysiłku. Konkurs potrwa dokładnie dwa dni, od 28.12.2011 (środa), g. 16:00 do 30.12.2011 (piątek), g. 16:00. Maile z odpowiedzią na pytanie konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@end3r.com, w tytule wpisując "Konkurs meet.js Summit". Ok, a teraz najważniejsze, czyli pytanie konkursowe:

Wymień wszystkie polskie miasta, w których w tym roku odbyły się oficjalne spotkania barcampowe meet.js.

Pomocne mogą okazać się moje wpisy z tagiem meet.js, oficjalny profil na Facebooku lub po prostu Google. Wśród wszystkich zgłoszeń rozlosowane zostaną dwa bilety, a wyniki opublikowane jako update do tego wpisu. Cóż, pozostaje mi jedynie życzyć wszystkim zainteresowanym powodzenia!

Update: Wyniki konkursu!

Tak jak obiecałem, dziś publikuję wyniki dwudniowego konkursu, w którym do wygrania były wejściówki na konferencję meet.js Summit. Oto lista dwóch szczęśliwców:

  • Piotr Zygmuntowicz
  • thejw23

Gratulacje! Szczegóły otrzymacie mailem na adres, z którego wysłaliście zgłoszenia. Jeszcze jedno - bardzo spodobała mi się odpowiedź thejw23, a raczej zapytanie serwujące żądane wyniki. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko, jeśli ją zaprezentuję: SELECT DISTINCT 'city' FROM 'meetjs_barcamps' WHERE 'meet_date' BETWEEN '2011-01-01' AND '2011-12-31' ORDER BY 'meet_date'. Oczywiście poniżej zapytania znalazła się poprawna odpowiedź. Już za sam sposób podejścia do tematu należałaby się nagroda, dlatego tym bardziej cieszę się, że został wylosowany.