Już od piątku 27 maja osoby, które zarejestrowały się wstępnie na stronie konferencji OnGameStart dostały możliwość zakupu biletów w specjalnej, promocyjnej cenie. Dwa dni konferencji z największymi osobistościami światka twórców gier w HTML5 i języku Javascript, a to wszystko za jedyne... 39 euro!

ongamestart


Bilety

Dwudniowa konferencja na temat tworzenia gier w HTML5 odbędzie się w dniach 22-23 września w Warszawie, a organizatorem jest Michał Budzyński. Na stronie OnGameStart.com można się było wstępnie rejestrować, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami związanymi z konferencją. Osoby, które to zrobiły już w piątek dostały e-maile z dobrą nowiną - bilety są już dostępne! Można je kupić w specjalnej, promocyjnej ofercie w serwisie Amiando na Amiando.com/onGameStart2011.html. Cena? Jedyne 39 euro! Promocyjna cena utrzyma się jedynie do poniedziałku, a więc trzeba się spieszyć. Te 160 PLN za dwa dni tak ciekawej konferencji to prawie darmocha! Pamiętacie Falsy Values? Bilety na jeden dzień konferencji kosztowały 79 euro, a tu są dwa dni za połowę tej ceny.

Prelegenci

Na oficjalnej stronie konferencji przeczytać można pokaźną listę interesujących nazwisk: Bartek Drozd (J3D WebGL engine), Rob Hawkes (Foundation HTML5 Canvas), Robby Ingebretsen (Agent 008 Ball), Brandon Jones (Quake III WebGL), Martin Kool (Sarien.net), Seth Ladd (Google Dev Advocate), Simon Oberhammer (GameJS), Andreas Rosdal (FreeCiv.net) i Dominic Szablewski (ImpactJS). Pozostały jeszcze trzy puste miejsca, być może ktoś dołączy jeszcze do tego grona.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że Michał Budzyński nie będzie za bardzo stratny na tym całym interesie, bo i za dwa razy tyle cena byłaby bardzo niska. Mam też nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Niech się dzieje w naszym kraju jak najwięcej, bo korzystają na tym wszyscy. Ja swój bilet kupiłem od razu, za tą cenę nie było się nad czym zastanawiać. A wy? Wybieracie się, macie już swoje bilety?