Restart

14.03.2011, 13:53 | strona/blog
Wpis będzie krótki, wszystko co trzeba opisałem tutaj: http://blog.end3r.com/106/restart/. Blog prywatny zmienia swój adres na http://end3r.com/weblog/, będzie o wszystkim co dotychczas minus wpisy o tematyce front-endowej. Stare wpisy nadal są dostępne, nowe będą się pewnie pojawiać nieco rzadziej, ale nadal będzie żywy.

Nadchodzące zmiany

23.12.2010, 17:50 | prywatnie
Postanowiłem coś w końcu napisać, bo od miesiąca nie pojawiło się nic nowego, a nie mogę powiedzieć, żebym się nudził. Cisza na blogu spowodowana jest dwoma kwestiami - po pierwsze: rozkręciłem stronę NeuroshimaHex.pl, która (jak sama nazwa wskazuje) poświęcona jest tej wspaniałej grze planszowej Wydawnictwa Portal. Sporo czasu zajęło mi stworzenie i opracowanie zasad gry. Druga kwestia, to prace nad nową wersją mojego bloga i strony.

Relacja z konwentu Falkon 2010

Konwent odbywający się cyklicznie w Lublinie według opinii wielu osób jest jednym z największych w Polsce, co mnie jako rodowitego mieszkańca Lublina bardzo cieszy. Byłem już na Falkonie 2009, który wspominam bardzo przyjemnie, dlatego bez wahania pojawiłem się także na tegorocznej edycji. Zapowiadało się bardzo ciekawie, ponieważ w tym roku konwent miał trwać przez cały długi weekend, czyli aż cztery dni. Tym razem motywem przewodnim był cyberpunk.

Koncert Arch Enemy

01.11.2010, 14:24 | koncerty
Pierwszy w Polsce koncert tej kapeli odbył się w Stodole, w miniony wtorek, 26 października 2010 roku. Najpierw miałem iść na ten koncert, później się okazało, że jednak nic z tego, by przed samym koncertem dowiedzieć się, że jednak się załapię. Już pomijając fakt, że szedłem na koncert zespołu, którego prawie wcale nie znałem.

Front Trends 2010 - relacja z konferencji

26.10.2010, 15:55 | spotkania/szkolenia
Konferencja odbywająca się w dniach 21-22.10.2010 w Warszawie zapowiadała się bardzo ciekawie: dwa intensywne dni o najnowszych technologiach i przyszłości sieci z takimi prelegentami, jak Douglas Crockford czy Peter-Paul Koch nie mogła się nie udać. Czy warto było wydać pieniądze i kupić wejściówkę na tą imprezę? Oczywiście!

Limp Bizkit w Warszawie, czyli gorączka sobotniej nocy

20.10.2010, 15:14 | koncerty
Bilet na ten koncert (który odbył się 9 października) kupiłem od razu, jak tylko dowiedziałem się o planowanym występie w Warszawie. Miałem go kilka miesięcy przed tym wydarzeniem, aż zdążyłem o nim nawet zapomnieć. Jak się okazało, jakiś tydzień czy dwa przed skończyły się bilety, a ja wybierałem się na koncert raczej z sentymentu, niż z okazji bycia zagorzałym fanem.

Gokarty w Warszawie: N-Gine Grand Prix vs Racing Center Warsaw

07.10.2010, 15:18 | rozrywka
Tak się jakoś złożyło, że po wizycie na Bemowie podczas Extreme Moto 2010 przejechałem się gokartem po raz pierwszy, i uświadomiłem sobie, że na pewno nie ostatni. Od tego czasu postanowiłem poszukać jakiegoś toru kartingowego w Warszawie. No, i długo szukać nie musiałem: najpierw jeździłem na N-Gine Grand Prix, a później przesiadłem się na Racing Center Warsaw.
strona 1 z 16 »