Czy nie wydaje Wam się, że wydarzenia front-endowe (czy to zapowiedzi, czy relacje) pojawiają się ostatnio na blogu dosyć często? Mnie to zbytnio nie przeszkadza, bo jeszcze kilka miesięcy wcześniej nie działo się prawie nic. Tym razem na tapecie ląduje kolejne spotkanie z serii meet.js, na którym tym razem poprowadzę jedną z prelekcji.

meet.js warszawaNajbliższe spotkanie meet.js odbędzie się w warszawskim Reaktorze (na ulicy Bohomolca 15), czyli miejscu idealnym dla niezależnych freelancerów i startupowców, którzy mogą w spokoju popracować nad swoimi projektami. Już 5 listopada w godzinach 17:00 - 20:00 spotkamy się kolejny raz, by porozmawiać o front-endzie, Javascripcie i najnowszych technologiach. Jak do tej pory na liście prelegentów znajdują się trzy osoby:

  • Andrzej Mazur, "CSS4 - podróż do przyszłości"
  • Lech Wilczyński, "Java puzzlers in JS"
  • Mariusz Nowak, "Moduły (CommonJS/Node) czyli jak organizować kod Javascript"

Są jeszcze dwa wolne miejsca dla speakerów - wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu z organizatorem spotkania. Zachęcam też do uczestnictwa, ponieważ pora wieczorna, miejsce spotkania i darmowe piwo gwarantowane przez platynowego sponsora sugerują jednoznacznie, że może być z tego całkiem niezła impreza. Czy tak samo dobra, jak maraton podczas Front Row? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać! Do zobaczenia w Reaktorze na meet.js!