Restart

14.03.2011, 13:53 | strona/blog
Wpis będzie krótki, wszystko co trzeba opisałem tutaj: http://blog.end3r.com/106/restart/. Blog prywatny zmienia swój adres na http://end3r.com/weblog/, będzie o wszystkim co dotychczas minus wpisy o tematyce front-endowej. Stare wpisy nadal są dostępne, nowe będą się pewnie pojawiać nieco rzadziej, ale nadal będzie żywy.

Nowy kanał RSS dla prywatnego bloga znajduje się pod adresem http://feeds.feedburner.com/ndr, stary zostaje przejęty przez bloga tematycznego. Na dniach uaktualnię całą stronę i portfolio do nowego wyglądu. Opinie mile widziane.

komentujKomentarze:

to może nagranie z tv4 Cię zainspiruje... czekam z niecierpliwością :)
Mógłbym napisać na przykład o Spadkobiercach, ale... na razie nie mam czasu ;]
ender myśli, a tymczasem weblogu-padu :/ opowiedz o swoich ostatnich wrażeniach z kina, albo choć na koncert, żebyś miał materiał do wrzucenia na prywatnego bloga... hmm? ;)
Pomyślę o tym, ale skoro znasz adres http://end3r.com/ i możesz go wpisać w przeglądarkę lub dodać do ulubionych, to równie dobrze możesz znać adres http://end3r.com/weblog/ ;)
a jak mam trafić na prywatnego bloga będąc na end3r.com?
Hmmm, jeszcze się chyba nie obudziłem, bo nie rozumiem - jakim guziczkiem? ;)
oooo dobry pomysł :D mam ograniczoną powierzchnię na pasku ulubionych, żeby jej nie rozwijać :P
pomyśl nad jakimś guziczkiem dla prywatnego bloga... chyba, że już pomyślałeś, a ja tę Twoją myśl przeoczyłam, to wtedy już o tym nie myśl ;p