Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędą się aż dwa szkolenia: dwudniowe z podstaw programowania języka JavaScript w ramach Functionite prowadzone przez Damiana Wielgosika i jednodniowe w ramach DevMeetings z Responsive Web Design. Co prawda to drugie jest już dawno wyprzedane, ale na pierwsze są jeszcze ostatnie wolne miejsca - serdecznie wszystkich zachęcam i zapraszam.

Functionite


Functionite: szkolenie z podstaw JavaScript

Szkolenie z podstaw JavaScript poprowadzone zostanie przez Damiana Wielgosika - znanego i cenionego trenera, programistę JavaScript, założyciela Functionite i blogera na Ferrante.pl. Nie znam lepszej osoby, która mogłaby nauczyć Cię podstaw JavaScriptu. Jeśli nadal nie jesteś pewny czy chcesz iść na szkolenie, to ostatecznie powinna skusić Cię cena - nie dość, że regularna opłata wynosi tylko 279 PLN netto za dzień, to do dyspozycji mam specjalny kupon "end3r-js" dający aż 20% zniżki - szkoda byłoby nie skorzystać!

DevMeetings: Responsive Web Design

DevMeetingsW ten sam weekend do Warszawy zawita szkolenie z Responsive Web Design prowadzone przez znaną i doświadczoną ekipę DevMeetings. Szkolenia RWD odwiedziły już Wrocław, Kraków, Gdańsk i Gliwice, a przed nami już tylko Warszawa i Poznań. O jakości tych szkoleń nikogo chyba nie trzeba przekonywać - niech za rekomendację posłużą moje relacje z Programowania gier w JavaScript czy Detekcji kolizji w grach JavaScript.

Ktoś z Was wybiera się może na jedno z tych szkoleń? Ja w sobotę będę na RWD, ale nie wykluczam odwiedzin także na szkoleniu Functionite.