Wieści o nadchodzącej kolejnej już edycji konferencji onGameStart powinny ucieszyć wiele osób. Dodatkowo atmosferę powinna podgrzać wiadomość o konkursie i możliwości wygrania kilku wejściówek. O tym, że warto pojawić się na tej konferencji nie muszę nawet wspominać - to jazda obowiązkowa na liście branżowych wydarzeń w naszym kraju.

onGameStart 2013

Konferencja onGameStart organizowana przez Michała Budzyńskiego to największa i najlepsza na świecie konferencja o tworzeniu gier HTML5. W tym roku zawita kolejny raz do Warszawy, tym razem w dniach 18-20 września. Pierwszego dnia odbędą się warsztaty (tworzenie grafik do gier dla opornych dzięki Robertowi Podgórskiemu i wprowadzenie do narzędzi PlayCanvas, które poprowadzi Will Eastcott), a dwa kolejne dni poświęcone zostaną na prezentacje z ciekawymi prelegentami z branży.

Na miejsce konferencji został wybrany Pałac Prymasowski - bardzo ładny kompleks przy ulicy Senatorskiej 13. Po warsztatach a przed samą konferencją odbędzie się meetup meet.js Warsaw w siedzibie Hypermedia Isobar. Między pierwszym a drugim dniem konferencji będzie czas na imprezę w lokalu Black Sheep. Warto śledzić konferencyjne kanały komunikacji - konto na Twitterze i Facebooku, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, a także zapisać swoją chęć uczestnictwa w serwisie Lanyrd. Można także od razu kupić bilety - jak zwykle są bardzo tanie: 79 Euro za samą konferencję i 149 Euro z wybranym warsztatem.

Konkurs!

Czas na konkurs w którym do wygrania są aż trzy bilety na konferencję. Wystarczy odpowiedzieć na trzy bardzo proste pytania i mieć szczęście w losowaniu:

  • Gdzie oprócz Warszawy odbyła się edycja konferencji onGameStart?
  • Jak nazywa się konkurs w którym należy stworzyć grę HTML5 i zmieścić ją w 13kb paczce zip?
  • Jak nazywa się mobilny system operacyjny Mozilli?

Konkurs rozpoczyna się 24.08.2013 (sobota), g. 15:00 i trwa tydzień aż do 31.08.2013 (sobota), g. 15:00. Po zakończeniu konkursu (maksymalnie w ciągu 48 godzin) wpis zostanie zaktualizowany o nazwiska szczęśliwych zwycięzców. Maile z odpowiedzią na pytania konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@end3r.com, w tytule wpisując "Konkurs onGameStart 2013". Powodzenia!

Update: wyniki konkursu!

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzięki czemu organizator, Michał Budzyński, postanowił uszczęśliwić nieco więcej osób. Nie opublikuję poniżej żadnych nazwisk, natomiast wszystkie szczęśliwie wylosowane osoby zostały o tym powiadomione poprzez email. Do zobaczenia na konferencji!