Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na wielki festiwal front-endu, który odbędzie się już 24-26 kwietnia w Warszawie - Front-Trends 2013. Wystarczy szybki rzut okiem na relację z edycji 2012 by wiedzieć, że absolutnie nikt, kto choć trochę zajmuje się szeroko pojętym tworzeniem stron i webowych aplikacji nie może tego przegapić.

Front-Trends 2013

Pierwszy pakiet biletów, tzw. early bird kosztuje 279 Euro, zakupu można dokonać tutaj - może się to wydawać trochę sporo, ale za trzy dni wspaniałej zabawy na światowym poziomie to i tak poniżej średniej europejskich konferencji. Miejsce jeszcze nie zostało ogłoszone, ale na pewno będzie tak samo dobre, jak nie lepsze od tego z zeszłego roku.

Front-Trends 2013Z dotychczasowych prelegentów ogłoszeni zostali między innymi: Jake Archibald, Lea Verou, Hannah Donovan czy Frances Berriman - sprawdź aktualną listę prelegentów, by być na bieżąco. Prezentacje mają trwać po 30 minut, prelegentów będzie około 24 nie licząc wydarzeń pobocznych. Na uczestników czeka całą masa atrakcji, które będą stopniowo ujawniane na stronie konferencji. W tym roku wyjątkowo pojawiła się opcja zgłoszenia własnej prezentacji - Call for Papers. Po więcej informacji zapraszam do wpisu Ferrante.

Pamiętajcie, by śledzić konta społecznościowe konferencji, by być ze wszystkim na bieżąco: Twitter, Facebook i Lanyrd. Cała konferencja objęta została medialnym patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz portalu Smashing Magazine. Wszystko to dzięki dwóm głównym organizatorom: Damian Wielgosik i Paweł Czerski zadbają o to, by nikt się nie nudził.

Przyznawać się, kto się wybiera?