Już za kilka dni wystartuje kolejna edycja Global Game Jam, która odbywa się regularnie co roku na całym świecie - między innymi także jako Warsaw Game Jam w warszawskim Reaktorze. W najbliższy weekend na zakończenie 48h maratonu tworzenia gier pasjonaci JavaScriptu i otwartych technologii będą mieli możliwość posłuchać kilku prelekcji na ten temat - o godzinie 16:00 w niedzielę 27 stycznia, od razu po zakończeniu Warsaw Game Jam, odbędzie się kolejne spotkanie meet.js Warszawa.

Kolejne miasta, kolejne edycje

Oprócz spotkania meet.js Warszawa w styczniu doczekamy się edycji we Wrocławiu już następnego dnia, 28 stycznia. Nowym miastem na mapie spotkań meet.js będzie Gdańsk, w którym premierowe spotkanie odbędzie się 11 marca. Jak widać idea rozwija się prężnie i kolejne miasta dołączają do stałych bywalców. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Warsaw Game Jam

GameDev.jsJednocześnie przypominam o weekendowym maratonie Warsaw Game Jam w ramach spotkań Gamedev.js - jeśli tylko interesuje Cię tworzenie gier, lub chcesz się tym tematem dopiero zainteresować, to zapraszam. W dobrym towarzystwie, przy piwie i innych napojach, pizzy i przekąskach na pewno miło spędzimy czas. To okazja, by podszkolić się w umiejętnościach i poznać innych pasjonatów, a przy okazji wygrać kilka ciekawych nagród.