Niniejszy wpis nie jest bezpośrednio związany z front-endowymi wydarzeniami lub nowinkami CSSa, więc jeśli nie jesteś szefem firmy w Warszawie, która poszukuje grafika na pełen etat, to możesz poniższy tekst spokojnie zignorować. Wszystkich innych zapraszam do krótkiego podsumowania kariery pewnej osoby.

Efka - projects

Będzie krótko, bo nie ma sensu zbytnio się rozpisywać - Efka, moja żona, szuka pracy. Wymagania nie są duże: pełen etat jako grafik komputerowy w Warszawie. Wszystkich mogących pomóc w tej sprawie zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub wysłania maila na adres ewa.mazur@mypoint.13k.pl, oczywiście wcześniej warto rzucić okiem na jej portfolio. Wychwalać Efki nie muszę, zresztą i tak byłbym nieobiektywny, za to pokażę kilka projektów, które bez niej by nie powstały. Poniżej przedstawię krótkie ich podsumowanie.

Forge Studio

Pod szyldem Forge Studio Efka stworzyła projekty graficzne między innymi poniższych serwisów:

Gamedev HTML5

Oprócz projektowania stron internetowych zajmowała się także grafiką do gier:

Klienci

Efka - designEfka realizowała także zlecenia (bezpośrednio i pracując dla różnych agencji) dla takich firm, jak:
  • Bridgestone
  • Cinema City
  • Creative
  • Deloitte
  • Link4
  • OBI

W sieci

Jej prace pojawiały się w znanych serwisach branżowych:

Podsumowanie

W sumie zrealizowała już ponad 70 większych projektów z szeroko pojętego projektowania. Wszyscy klienci byli zadowoleni i nikt nie narzekał, co powinno być chyba najlepszą rekomendacją.