Prace nad serwisem FrontStart.pl idą wolno i boleśnie, ale ambitny plan uruchomienia go do końca tego roku jest nadal aktualny. Jest już logotyp, więc zachęcam wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii - w końcu serwis ma być dla Was!

FrontStart.pl logoOd prologu w czerwcu minęło już trochę czasu, zaślepka wisi sobie radośnie i szyderczo spogląda na odwiedzających, nic nie zapowiada nadciągających zmian. Już niedługo ma się tam pojawić serwis front-endowy z najświeższymi informacjami z branży, bazą artykułów i tutoriali o JavaScript, CSS3 i HTML5 a także rozbudowany kalendarz wydarzeń. Wszystko to jako centrum wiedzy zbierające w jednym miejscu front-endowe informacje, ale przede wszystkim czytelników i użytkowników, bo jak wiadomo bez społeczności cały ten projekt nie będzie miał sensu - to jest największe wyzwanie. No, ale koniec z teoriami i wielkimi planami - zacznijmy od początku: logotyp serwisu możecie zobaczyć po lewej. Jak Wam się podoba? Dla porównania poniżej możecie zobaczyć inne propozycje.


FrontStart.pl odrzucone loga

Czy któreś z nich przypadło Wam do gustu? A może jednak wcześniejsze jest odpowiednie? Czy macie inne propozycje? Zapraszam do dyskusji.