Leniwy okres świąteczny przyniósł nam niespodziewanie dość ciekawe informacje dotyczące zapowiedzianej już wcześniej na kwiecień przyszłego roku konferencji Front-Trends - edycja 2012 zadomowiła się już na nowej stronie internetowej.

Miejsce

Front-Trends 2012Przyszłoroczna edycja konferencji dedykowanej miłośnikom i pasjonatom front-endu organizowana przez Damiana Wielgosika i Pawła Czerskiego, która odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2012 roku, zadomowi się w warszawskim Soho Factory (ulica Mińska 25).

Prelegenci

Dwutorowa konferencja już teraz kusi ilością i "jakością" speakerów - Lea Verou, Divya Manian, Chris Coyier (CSS-Tricks.com) czy Harry Roberts (CSSWizardry.com) to nazwiska, które nie powinny być obce dla większości osób zajmujących się front-endem.

Bilety

Pierwsza pula biletów, tzw. early birds, będzie dostępna już od 1 stycznia 2012 roku w niskiej, promocyjnej cenie 80 euro. Zainteresowanie na pewno będzie duże (wspominając ogromny sukces Front-Trends 2010 i Falsy Values 2011), więc warto za wczasu zaopatrzyć się w swoje bilety, ponieważ szybko mogą zniknąć. Nie wiadomo jeszcze ile będą kosztować regularne, normalne bilety.