Kolejny wpis z kategorii Konferencje i szkolenia, co mnie akurat bardzo cieszy, bo ludzie zaczynają dostrzegać potrzebę takich spotkań i szkoleń. Do wyboru są płatne warsztaty i konferencje, a także darmowe spotkania. Programista JavaScript w końcu nie musi czuć się zapomniany. Oto propozycje na najbliższe miesiące:

Falsy Values

Prawdziwe, stuprocentowe spotkanie JavaScriptowe. Pamiętacie Front Trends? Teraz będzie jeszcze więcej JavaScriptu! Ja swój bilet już mam, chociaż nie mogłem się zdecydować między warsztatami z tworzenia gier a warsztatami z node.js. W końcu jednak pasja wygrała i pójdę na tworzenie gier, natomiast Piotrek odwiedzi te drugie warsztaty, zapewne wymienimy się po wszystkim wrażeniami. Do dwudniowych warsztatów bilet na samą konferencję gratis. Nie ma się co zastanawiać, będą same sławy z Crockfordem na czele.

Kiedy: 18-20 maja 2011
Gdzie: Warszawa
Organizator: Damian Wielgosik, Paweł Czerski
Prowadzący: całe mnóstwo
Strona: http://falsyvalues.com/

DevMeetings - Programowanie aplikacji mobilnych w JavaScript

Na jednym szkoleniu już byłem (Programowanie gier w JavaScript) i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, ponieważ poziom jest wysoki, a podejście organizatorów profesjonalne. Co prawda poprzednie szkolenie z tworzenia aplikacji mobilnych nie doszło do skutku z powodu braku chętnych, ale mam nadzieję, że tym razem nie będzie już żadnych problemów.

Kiedy: 26 marca, 9 kwietnia, 16 kwietnia
Gdzie: Gliwice, Poznań, Warszawa
Organizator: Piotr Zwoliński
Prowadzący: David de Rosier
Strona: http://devmeetings.pl/

Gadu-Gadu - Gry i aplikacje JavaScriptowe

W tym przypadku mamy do czynienia z tworzeniem gier w JavaScript na platformy społecznościowe. Osoba prowadzącego, Michała Budzyńskiego, powinna wystarczyć za rekomendację. Jego wiedza jest ogromna, na czym wszyscy mogą skorzystać. Zapraszam do zapisów!

Kiedy: 9 kwietnia
Gdzie: Warszawa, Kamionkowska 45
Organizator: Gadu-Gadu
Prowadzący: Michał Budzyński
Strona: http://dev.gg.pl/szkolenia

Podsumowanie

Na Falsy Values bilet już kupiony, natomiast na Devmeetings i szkolenie GG zgłoszenia dopiero wysłałem. Mam nadzieję, że na oba się dostanę, ponieważ tematyka jest dla mnie wręcz wymarzona. Cóż, pozostaje mi jedynie zaprosić wszystkich do zapisów na powyższe spotkania.