Powrót

16.12.2006, 01:01 | strona/blog
Miesięczny poślizg przy wrzucaniu nowej wersji własnej strony dobrze nie wróży, ale mam nadzieję, że teraz będzie tylko z górki. Wszystko rozbiło się o genialny pomysł wałasny polegający na osobistym napisaniu sobie skryptu newsów. Ot, żadne w pełni mi nie odpowiadały, więc postanowiłem mieć tylko to, co mieć chcę. Zacząłem pisać skrypt, w międzyczasie pouzupełniałem nieco materiałów wklejając je w nowy styl strony. Skrypt rósł i rósł, po czym zaczął się krzaczyć, jak to w sporych skryptach bywa, a szczególnie moich skryptach. Walczyłem dzielnie, mniej dzielnie, grzebałem się z tym niemiłosiernie. W końcu nieco mnie oświeciło, nareszcie skończyłem. Skrypt miał być idealny - aktualnie zatrzymałbym się przy stwierdzeniu 'wystarczy, że jest'. Kilka rzeczy dorobię, ale ogólnie nadaje się już do użytku publicznego (przynajmniej mam taką nadzieję).

Jest trochę materiałów z zajęć, będzie więcej. Pojawią się foty z koncertu Comy, oraz kilka nagrań wideo. Być może skrobnę też coś na ten temat. Dorzucę jakieś skrypty, może napiszę większy program, a może skończę jeden z kilku projektów? Wszystko w planach, grzecznie będzie czekać w kolejce do realizacji. Dlaczego mam tak mało czasu? Albo inaczej: dlaczego nie potrafię odpowiednio wykorzystać czasu, który posiadam? Cóż, takie życie.

Niniejszym rozkręcam ponownie moją stronę domową, na którą już dawno nikt zapewne nie zagląda. Aha, jeśli chodzi o domenę: kilka razy zmieniałem adres strony, by zatrzymać się ostatecznie na end3r.com, która pozostanie jedynym prawdziwym i wartym zapamiętania adresem (o ile ktoś tu będzie chciał jeszcze zajrzeć).

komentujKomentarze:

Oj, są błędy, nie wszystkie nawet widać ;) Walnięty szablon w sensie jakim? Na razie i tak dobrze, że się nie posypało wszystko, ale na pewno posiedzę nad poprawieniem i usprawnieniem tego i owego ;)
Wzajemnie, miłej, rodzinnej atmosfery na święta i porywającej imprezy w sylwestra :)
No proszę, domenka, nowy wygląd :). Jeszcze musisz popracować nad xhTML'em - są błędy, które drażnią :).

Zauważyłem też, że masz walnięty szablon z komentarzami :P. Praca praca praca praca i jeszcze raz praca.

Wesołych świąt i dobrej zabawy sylwestrowej!
Alien, ja się nie grzebię, ja po prostu mam 15 rzeczy na raz porozpoczynanych i nic normalnie skończyć nie mogę ;)

Fox, specjalnie ;) Gdzie Ty to 8 wpisujesz? :> Error jest, bo wpisujesz nie to co trzeba / nie tam gdzie trzeba ;P
specjalnie poukładałeś te pozycje w menu od najdłuższego na najkrótszego :P?? btw jak wpsiuje 8 to jest eror 404 :P
endrju, to nihil novi, że Ty się grzebiesz z robotą jak mucha w smole:P:P
Działa działa, tylko przy zmianie przekierowania z ender.plebs.pl na end3r.com nadpisało mi plik .htaccess i reguły mod rewrite poszły się... kopulować -.-'
jak na razie nic nie działa XD do boju! ;P