Poznański DevFest w najbliższy weekend 24 listopada będzie wydarzeniem jednym z wielu na całym świecie - Google w ramach GDG DevFest wspiera mnóstwo eventów rozsianych po całym globie. Będzie coś dla fanów Androida, ale także HTML5 dzięki dwóm ścieżkom tematycznym do wyboru. Ja pojawię się na drugiej i opowiem o tworzeniu gier w HTML5 w prezentacji "Is HTML5 ready for gaming?"

GDG DevFestSeria konferencji organizowanych przez Google Developer Groups zawita także do Polski i odbędzie się w Poznaniu w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej (Piotrowo 2) - tam, gdzie w styczniu odbył się meet.js Summit. Pierwsze wystąpienia odbędą się już o godzinie 10 rano - także moja, wspomniana wcześniej prezentacja "Is HTML5 ready for gaming?". Cały dzień wykładów zapowiada się interesująco - wystarczy spojrzeć na listę prelegentów i ich tematy. Drugiego dnia odbędzie się Hackathon podczas którego poznamy aplikacje zwiększające produktywność wykorzystując technologie Google.

Pamiętajcie, by się zarejestrować - co prawda wolnych miejsc jest aż 600, ale z racji darmowego wejścia i ciekawych prelekcji można spodziewać się dużego zainteresowania. Za organizację poznańskiej edycji odpowiadają Daniel Mendalka, Jakub Kołakowski i Paweł Psztyć.

Wybiera się ktoś?