Do konferencji onGameStart zostały już tylko trzy tygodnie, a strona wzbogaciła się o brakujące elementy. Są już znane miejsca warsztatów, konferencji i imprezy, plan wystąpień i większość prelegentów.

onGameStart 2012


Miejsce

Pierwszego dnia onGameStart 2012 - w środę 19 września - odbędą się warsztaty. Całość zostanie zorganizowana w hotelu Hetman na ulicy Kłopotowskiego 36 w Warszawie (tym samym, w którym odbywały się szkolenia Devmeetings). Kolejne dwa dni to już konferencja z prelekcjami, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zielna na ulicy Zielnej 37 w ścisłym centrum stolicy. Warto pamiętać także o imprezie z czwartku na piątek, która będzie miała miejsce w Black Sheep Store przy ulicy Jana Pawła II 45A.

Ja także będę speakerem

Andrzej MazurLista prelegentów jest długa i robi wrażenie: około dwadzieścia osób z branży, w prelekcjach nacisk został położony na tworzenie gier w ogóle, nie tylko za pomocą HTML5 i JavaScript. Ja także będę miał szansę opowiedzieć coś od siebie - pierwszego dnia o godzinie 11:20 przedstawię konkurs js13kGames, opowiem trochę o nim, ale postaram się także pokazać techniczne aspekty minifikacji i kompresji gier dedykowanych tego typu wydarzeniom. Podczas mojej prezentacji ogłoszę także wyniki konkursu, który zakończy się 13 września.

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletu na konferencję, to zachęcam do zrobienia tego jak najszybciej. Kod promocyjny js13kgames nadal jest aktywny i uprawnia do 50% zniżki przy zakupie.