Dziś na grupie HTML5 Game Dev Michał poinformował o ciekawym wydarzeniu - już w przyszły wtorek (12.04) w Warszawie odbędzie się spotkanie z Michaelem Mahemoffem, człowiekiem z Google odpowiedzialnym za aplikacje HTML5 w Chrome Web Store. Dodatkowo, a może przede wszystkim, w kolejną sobotę (16.04) także w stolicy odbędzie się całodniowe spotkanie Hackaton HTML5.

Hackaton HTML5

Michael Mahemoff, Developer Advocate Google, opowie o tym jak tworzyć ciekawe webowe aplikacje w HTML5 na przeglądarkę Chrome. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnym blogu Google, natomiast zarejestrować możemy się tutaj (wtorek, 12.04) i tutaj (sobota, 16.04). Podczas tego drugiego spotkania odbędą się warsztaty, w trakcie których podjęte zostanie wyzwanie stworzenia pełnoprawnych aplikacji zupełnie od zera, oczywiście przy wsparciu doświadczonych programistów.

Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich fanów game developmentu w HTML5 na te spotkania. Jedynym problemem może być fakt, że w tą samą sobotę odbędzie się w Warszawie szkolenie z serii Devmeetings.