Ledwo zakończył się jeden konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na zbliżający się meet.js Summit, a już czas na następny! Tym razem, z okazji rozpoczęcia sprzedaży biletów, do wygrania będzie jedna wejściówka na konferencję Front-Trends, która odbędzie się w kwietniu tego roku w Warszawie.

Front-Trends 2012Pisałem już ostatnio o nowej stronie konferencji, a także o powiększającej się liście prelegentów. Dla przypomnienia wspomnę tylko, że Front-Trends 2012 odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2012 roku i jest pozycją obowiązkową dla każdego front-end developera w Polsce. W jednym miejscu będzie można posłuchać wielu znanych i podziwianych osobistości naszej branży z całego świata.

Bilety

Sprzedaż biletów na konferencję rozpoczęła się dzisiaj, 01.01.2012, chwilę po północy. Pierwszy pakiet 30 biletów (tzw. early birds), kosztujących jedynie 80 euro, zniknął w ciągu kilkunastu godzin. Teraz do dyspozycji mamy normalne bilety w nadal bardzo niskiej cenie 110 euro - warto pamiętać, że normalne bilety na Front-Trends 2010 kosztowały 180 euro, więc tegoroczna cena jest mocno okazyjna. Tym bardziej mając niemal pewność, że edycja 2012 będzie tak samo dobra, jak nie lepsza od poprzedniej.

Konkurs

Do wygrania jest jeden bilet na konferencję. Konkurs rozpoczyna się 01.01.2012 (niedziela), g. 20:00 i potrwa tydzień, do dnia 08.01.2012, g. 20:00. Maile z odpowiedzią na pytanie konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@end3r.com, w tytule wpisując "Konkurs Front-Trends 2012". Pytanie konkursowe brzmi następująco:

Jak nazywała się konferencja, na której w minionym 2011 roku w Polsce pojawił się Douglas Crockford?

Jak widać, zgodnie z tradycją konkursów na blogu, pytanie jest bardzo proste, a więc każdy może wygrać. Zachęcam do udziału w konkursie, a także kupowania biletów na konferencję. Front-Trends 2012 to event, którego po prostu nie można przegapić!

Update: Wyniki konkursu!

Zainteresowanie biletem na konferencję Front-Trends 2012 było bardzo duże - zgłosiło się aż 40 osób, co jest rekordem konkursów na moim blogu. Sierotka losująca wskazała na następującego szczęśliwca:

  • Michał Dolny

Gratulacje! Wejściówka na Front-Trends jest Twoja! Pozostałym, którym tym razem nie udało się ustrzelić biletu, życzę powodzenia podczas kolejnych konkursów. Zapraszam także do zakupu biletów, które pozostają nadal w bardzo niskiej cenie 110 euro.